Faaliyetini durduran AVM'ler

Faaliyetini durduran AVM'ler

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) bugün öğle saatlerinde yaptığı açıklamada AVM’lerin kapanması yönünde tavsiye kararı verdiklerini açıklamıştı.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım bünyesinde faaliyet gösteren 4 AVM, Corona virüsü tedbirleri kapsamında faaliyetlerini durdurma kararı aldı.

Optimum, Kozzy, Hiltown ve Piazza alışveriş merkezlerinin yarından itibaren geçici olarak geçici olarak kapatılacağını açıkladı.

İstanbul’un Nişantaşı semtinde bulunan City’s AVM’de kapatıldı.

Esas Gayrimenkul bünyesinde faaliyet gösteren 7 AVM, Corona virüsü tedbirleri kapsamında faaliyetlerini durdurma kararı aldı.
Adana, Zonguldak, Çanakkale, Balıkesir, Kocaeli, Bolu ve Kırklareli'nde faaliyet gösteren 7 AVM, Corona virüsü sebebiyle önlem amaçlı faaliyetlerini durdurdu. Konuyla ilgili AVM yönetimleri tarafından yapılan açıklamalarda,

AVM'lerde 12:00-20:00 arasından temel ihtiyaçlar için sadece marketin ve bir eczanenin açık kalacağı belirtildi.

Adana’da ’01 Burda’, Zonguldak’ta ’67 Burda’, Çanakkale‘de ’17 Burda’, Balıkesir’de ’10 Burda’ Kocaeli’de ’41 Burda’ Bolu’da ’14 Burda’ ve Kırklareli’nde ’39 Burda’ adıyla

Yapılan açıklamada, “Bireysel ve toplumsal sağlımız için dışarı çıkmamanın önemini bir kez daha hatırlatıyor, misafirlerimize #evdekal diyoruz.” ifadeleri yer aldı.

* Küresel etkisi hala devam etmekte olan Corona virüs salgını sebebiyle değerli misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak önceliğimiz. Ülkemizde alınan tedbirler ve içinde bulunduğumuz kritik süreç dolayısıyla çalışma faaliyetlerimize geçici süreyle ara veriyor ve evimizden çıkmıyoruz.

* Bireysel ve toplumsal sağlımız için dışarı çıkmamanın önemini bir kez daha hatırlatıyor, misafirlerimize #evdekal diyoruz.

Temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için AVM içerisindeki Migros 12.00-20.00 saatleri arasında açık olacaktır.

Ayrıca yapılan açıklamalarda Adana’da bulunan 01 Burda AVM’de faaliyet gösteren bir eczanenin de 08:00-18:30 saatleri arasında açık olacağı belirtildi.