Evony’nin ilk marka yüzü ünlü oyuncu Açelya Akkoyun oldu

Yenilikçi ve güvenilir ürünleriyle herkesin hayatında kalıcı bir yer edinen Evony, başarılı oyuncu-sunucu Açelya Akkoyun ile çalışarak keyifli bir iş birliğine imza attı. Markanın ilk reklam filminde Açelya Akkoyun, Evony’nin neden Türkiye’nin en güvenilir hijyen markası olduğunun cevabını veriyor.

Evony’nin ilk marka yüzü   ünlü oyuncu Açelya Akkoyun oldu

Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir 7’den 70’e herkesin mutlu ve sağlıklı yaşaması için büyük bir öz veri ile çalışan Hayat’ın kişisel sağlık ve yetişkin bakım markası Evony, yeni reklam filminde Açelya Akkoyun ile birlikte güven ve konfor arayanların dünyasına dokunuyor. Türkiye’nin Evony’e neden bu kadar güvendiğine değinen reklam filminde Açelya Akkoyun, Hayat’ın ödüllü AR-GE laboratuvarından sesleniyor.

Reklam filmi, AR-GE uzmanlarının laboratuvar ortamında geliştirdiği ürünlerde maksimum hijyeni, maksimum konforla buluşturduğuna dikkat çekiyor. Üretim ve araştırma süreçlerinin tüm aşamasına dâhil olan Açelya Akkoyun ise Evony ürünlerinin patentli teknolojiler ve üstün kaliteli hammaddelerle üretildiğine şahit oluyor.

“Güven veren konforlu hijyen sloganıyla Evony ve Açelya Akkoyun, birlikte başlattıkları iş birliği ile güven ve hijyen arayanların beklentilerini tam olarak karşılıyor

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=M3hnIcpQseQ