Evini yenileyene rahatlatan avantajlar

Evini yenileyene rahatlatan avantajlar

Türkiye dekorasyon sektörünün köklü markalarından olan Çetmen Mobilya'nın Sonbahar 2018 için kurguladığı koleksiyonunda, global trendlerin önemli anahtar kodları ve çağdaş mekanların yeni temaları görülüyor. Yeni koleksiyonda öne çıkan ekru, fildişi ve vizontonları, geometrik ve organik formlarla tamamlanıyor. Derin ve rahat oturma eylemine yönelik tasarlanan koltuk ve kanepe grupları, yine yalın, modernist ve conformist bir stile işaret eden yemek ve yatak odası takımları ile devam etmekte. 

 

Sektöründe marka güvenilirliğini ve titiz üretimi temsil eden Çetmen Mobilya, sezonun yenilenme harekatına uygun bir avantajı da yeni koleksiyonuna yansıtmakta Livrona Oturma Grubu, Hope Oturma Grubu, Lizette Oturma Grubu, Loan Yemek Odası ve Yatak odası, Milo yemek odası ve yatak odası gruplarına özel, nakit alımlarda avantajlı fiyatlar olmak üzere tüm ürünlerde yüzde 25’e varan indirimler, Çetmen müşterilerini bekliyor.

 

2 Aralık 2018'e kadar sürecek bu kampanya, cazip ve avantajlı fiyatları, Çetmen Mobilya'nın güncel dekorasyonun zamansız çizgileriyle hazırladığı ürünlerle buluşturuyor.