Evim Sensin ekibi Varlıbaş’taydı

30 Kasım 2012 Cuma

Evim Sensin filminin özel gösterimi Fahriye Evcen’in katılımıyla Varlıbaş Alışveriş Merkezinde gerçekleşti

evim-sensin-ekibi-varlibastaydi

Basın ve ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen Evim Sensin Galası keyifli anlara sahne oldu. Varlıbaş Alışveriş Merkezinde gerçekleştirilen basın söyleşisi sırasında Fahriye Evcen film ile ilgili çalışmalarından ve film hakkındaki tepkilerin çok olumlu olduğundan bahsederken, basın mensuplarınca sorulan sorulara samimiyetle cevaplar verdi.

Evim Sensin filmi Özel Gösterim öncesi herkese teşekkür eden Fahriye Evcen film sonrası Varlıbaş AVM’de gerçekleştirilen 1’inci Yöre Günleri etkinliği stantlarını gezdi. Özellikle kazaziye örnekleri dikkatini çeken Fahriye Evcen yapımının yaygın olarak devam edip etmediğini sordu. Trabzon hasırını bildiğini yalnız bu işi ilk defa gördüğünü ve beğendiğini belirtti.

Stantları gezerken kendisine Varlıbaş AVM Pazarlama Müdürü eşlik ederek son olarak Trabzon Vakfıkebir ekmeği ve tereyağını tatmasını önerdi. İlgiyle gezilen stantların sonunda bu lezzetin harika olduğunu belirten Fahriye Evcen daha sonra sadece Varlıbaş AVM’de bulunan Mustafa Kemal Atatürk standını ziyaret etti. Çok keyifli bir gala geçirdiğini ve en iyi şekilde ağırlandığını belirten ekip AVM’den ayrıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri