Evidea yeni mağazalarla tüm Türkiye’de büyüyor

Evidea yeni mağazalarla tüm Türkiye’de büyüyor

6 yıl içinde 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyor
2019 yılında gerçekleşen yeni ortaklık yapısı sonrasında altyapısal çalışmalarını tamamlayan Evidea, güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri yapısıyla da müşterileriyle buluşuyor. 6 yıl içinde 110 mağaza açmayı planlayan Evidea, yakın zamanda İstanbul’da 5 yeni mağazasını kullanıcıların hizmetine sunacak. Maltepe Park, Meydan İstanbul, Atlas Park, Çamsan Park ve Tem Point; Evidea’nın evini güzelleştirmek isteyenlerle buluşacağı noktalar arasında yer alıyor.

 

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, “Burada her şey evim için” sloganıyla tüm Türkiye’de büyüyor. Özellikle kadın tüketicileri heyecanlandıran yeni mağaza konseptine geçen Evidea, yeni mağazalarını Maltepe Park, Meydan İstanbul, Atlas Park, Çamsan Park ve Tem Point ‘te müşterileriyle buluşturacak. Dekorasyondan tekstil ürünlerine, tamamlayıcı mobilyadan aydınlatmaya kadar onlarca kategoride birçok ürün sunan Evidea,  6 yıl içinde 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

 

Evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, trend, ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan Evidea, ortalama 1600 m2 büyüklüğündeki keyifli ve ferah mağazalarında, tüketicilerin dekoratif fikirler bulup ilham alabileceği bir ev alışverişi deneyimi yaşatıyor. Evidea, 2020 yılında birçok önde gelen alışveriş merkezinde müşterileriyle buluşmaya devam edecek.