Evidea, Silivri Vega AVM açılışıyla İstanbul’da 12 mağazaya ulaştı

Ev ve yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, Silivri Vega AVM açılışıyla birlikte toplamda 25 mağazaya ulaşırken, yıl sonuna kadar 30 mağaza hedefine hızlı adımlarla ilerliyor.

Evidea, Silivri Vega AVM açılışıyla İstanbul’da 12 mağazaya ulaştı

Ev yaşam ürünleri kategorisinde güçlü e-ticaret kimliğinin yanı sıra büyüyen mağaza zinciriyle de müşterileriyle buluşan Evidea, 2021 yıl sonu hedeflerine ulaşmak için yatırımlarını sürdürüyor. Silivri’de ilk mağazasını 7 Ekim tarihinde Vega AVM’nin zemin katında açan Evidea, tüketici dostu mağazalarıyla alışveriş tutkunlarının ilk adresi olmaya devam ediyor.

Silivri Vega AVM ile İstanbul’da 12 ve Türkiye genelinde toplam 25 mağazaya ulaşan Evidea, açılışa özel bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında 7-17 Ekim tarihleri arasında elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar anında 100 TL indirim kazanıyor.

Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş, ‘Güçlü organizasyon yapımız, deneyimli kadromuz, geniş mağaza konseptimiz ve zengin ürün yelpazemiz ile büyümeye devam ediyoruz. Şu anda Türkiye genelinde 25 mağazaya ulaştık ve tüm mağazamızda müşterilerimize keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. Bu yıl sonuna kadar 30, 5 yıl içinde de 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz.’ diye konuştu.