Evidea Maltepe Park'ta yoğun ilgi ile açıldı

Evidea Maltepe Park'ta yoğun ilgi ile açıldı

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, perakende ağını genişletmek üzere mağaza yatırımlarına devam ediyor.

Evidea’nın yeni mağazası, Maltepe Park’ta kapılarını açtı.
Açılışa özel kampanya kapsamında 500 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar, anında 100 TL indirim kazanıyor.

2019 yılında gerçekleşen yeni ortaklık yapısı sonrasında altyapısal çalışmalarını tamamlayan ve güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri yapısıyla da müşterileriyle buluşan Evidea, büyüme hamlesine devam ediyor. Özellikle kadın tüketicileri heyecanlandıracak yeni Evidea mağazası “Burada her şey evim için” sloganıyla Maltepe Park’ın 1.katında açıldı.

Evidea, açılışa özel kampanyası ile 500 TL ve üzeri alışverişlere anında 100 TL indirim kazandırıyor. Kampanya, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde geçerli olacak.

Evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, trend, ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan Evidea, 6 yıl içinde 110 mağaza açmayı planlıyor. Evidea, çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak ortalama 1600 m2 büyüklüğündeki keyifli ve ferah mağazalarında, tüketicilerin dekoratif fikirler bulup ilham alabileceği bir ev alışverişi deneyimi yaşatmayı hedefliyor.