Evidea, İzmir’deki ikinci mağazasını Agora AVM’de açmaya hazırlanıyor

Güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam eden Evidea, İzmir’deki ikinci mağazasını 30 Eylül Perşembe günü Agora AVM’de açmaya hazırlanıyor

Evidea, İzmir’deki ikinci mağazasını Agora AVM’de açmaya hazırlanıyor

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam eden ve ev yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana hizmet veren Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekliyor. İzmir’de ilk mağazasını Westpark Outlet’te 29 Ocak 2021 tarihinde açan Evidea, ikinci mağazasını 30 Eylül Perşembe günü Agora AVM’nin 1. katında açıyor.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, 1.500 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle ferah bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Her yaşa ve her tarza hitap eden Evidea, 30 Eylül- 10 Ekim tarihleri arasında geçerli olan açılış özel kampanyasıyla elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde her 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

Yıl sonuna kadar 30 mağaza açmayı hedefleyen Evidea, İzmir Agora AVM’de açacağı mağazayla 24 mağazaya ulaşmış oluyor. Güçlü organizasyon yapısı, deneyimli kadrosu, geniş mağaza konsepti ve zengin ürün yelpazesiyle ev ve yaşam sektörünün lider markalarından olmaya devam ediyor.