Evidea, İstanbul’da 12. mağazasını açmaya hazırlanıyor

Ev yaşam ürünleri kategorisinde 2011’den bu yana hizmet veren Evidea, güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ediyor. Silivri’de ilk mağazasını açmaya hazırlanan Evidea, 7 Ekim Perşembe günü Vega AVM’nin zemin katında hizmete giriyor

Evidea, İstanbul’da 12. mağazasını açmaya hazırlanıyor

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ve ev yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana hizmet veren Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekliyor. Silivri’de ilk mağazasını 7 Ekim’de Vega AVM’nin zemin katında açmaya hazırlanan Evidea, tüketicilere keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Silivri Vega AVM ile İstanbul’da 12 mağazaya ulaşacak olan Evidea açılışa özel bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında 7-17 Ekim tarihleri arasında elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar anında 100 TL indirim kazanıyor.

1.500 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle ferah bir alışveriş deneyimi sunan Evidea, ev dekorasyonunda her ihtiyacı karşılamaya yönelik ürünleriyle kalitesinden ödün vermeyerek her yaşa ve her tarza hitap ediyor.

Güçlü organizasyon yapısı, deneyimli kadrosu, geniş mağaza konsepti ve zengin ürün yelpazesiyle ev ve yaşam sektörünün lider markalarından olmaya devam ediyor.