Evidea ile mutlu bayram sofraları

Evidea ile mutlu bayram sofraları

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, bayram sofralarını ziyafete dönüştürmek isteyenlere birbirinden şık ve pratik ürünleriyle bayramı getiriyor. Meydan İstanbul ve AtlasPark AVM’de hizmete giren yeni şubeleriyle mağaza zincirini büyüten ve çok yakında Bursa Carrefour AVM’de yeni mağazasını açacak olan Evidea’da, bayram sofralarına renk katacak ürün seçenekleri yer alıyor.

Evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, trend, ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan Evidea, yemek takımlarıyla bayram sofralarını keyfe dönüştürüyor.

Kurban Bayramı yaklaşırken mutfakta yapılan hazırlıklar da hızlanmaya başladı. Konuklara ikram edilecek yemeklerin servis edileceği, şık masaları tamamlayan yemek takımları da bayramın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Evidea’da sunulan, geleneksel bayram sofralarını görsel şölene dönüştüren şık yemek takımlarıyla misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Bayram lezzetlerini ön plana çıkaran, modern formlarla tasarlanmış yemek takımlarına, bayram için özenle hazırlanan bardaklar ile çatal kaşık bıçak takımları eşlik ediyor.

Sevdiklerinizi bir masa etrafına toplayan bayram sofralarını Evidea’da sunulan takımlarla taçlandırabilir, vazoların içine koyacağınız çiçekler ve renkli mumluklarla da kişisel zevkinizi yemek masasına yansıtabilirsiniz.

Meydan İstanbul ile AtlasPark AVM’deki şubelerini müşterileriyle buluşturan ve CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi mağazasını hizmete sunmaya hazırlanan Evidea, herkesin Kurban Bayramı’nı kutluyor.