Evidea, hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor

Evidea, hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam eden Evidea, 2021 hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor.

İstanbul’da 13. mağazasını First Avenue AVM’de açmaya hazırlanan Evidea, Türkiye genelinde 26 mağazaya ulaşıyor.

Ev yaşam ürünleri kategorisinde 2011’den bu yana hizmet veren ve güçlü e-ticaret kimliğiyle de dikkat çeken Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekliyor. İstanbul’da 13. mağazasını First Avenue AVM’nin mahalle katında açmaya hazırlanan Evidea, Türkiye genelinde 26 mağazasıyla tüketicilere keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ediyor. 1.500 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle ferah bir alışveriş deneyimi sunan Evidea, 11 Kasım Perşembe günü First Avenue AVM’nin mahalle katında alışveriş severleri bekliyor.

Yıl sonuna kadar 30 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Evidea, First Avenue AVM’de açacağı mağazayla 26 mağazaya ulaşmış oluyor. Güçlü organizasyon yapısı, deneyimli kadrosu, geniş mağaza konsepti ve zengin ürün yelpazesiyle ev yaşam sektörünün lider markalarından olmaya devam ediyor.