Evidea First Avenue mağazası açıldı

Ev yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, First Avenue AVM mağaza açılışıyla birlikte 26 mağazaya ulaşırken, yıl sonuna kadar 30 mağaza hedefine hızlı adımlarla ilerliyor.

Evidea First Avenue mağazası açıldı

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam eden ve ev yaşam ürünleri kategorisinde 2011’den bu yana hizmet veren Evidea, 2021 yıl sonu hedeflerine ulaşmak için yatırımlarını sürdürüyor. İstanbul’da 13.mağazasını 11 Kasım tarihinde First Avenue AVM’nin mahalle katında açan Evidea, tüketici dostu mağazalarıyla alışveriş tutkunlarının ilk adresi olmaya devam ediyor.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ederken 1.500 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle de ferah bir alışveriş deneyimi sunuyor.  

Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş, ‘Yıl sonu hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımız devam ediyor. İstanbul’daki 13. mağazamızla birlikte şu anda Türkiye genelinde 26 mağazaya ulaştık ve tüm mağazalarımızda müşterilerimize keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. Güçlü organizasyon yapımız, deneyimli kadromuz, geniş mağaza konseptimiz ve zengin ürün yelpazemiz ile bu yıl sonuna kadar 30, 2025 yılı sonuna kadar 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz.’ diye konuştu.