Evidea, Ankara’da ikinci mağazasını açtı

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, Ankara’ya ikinci mağazasını Kuzu Effect’te açtı

Evidea, Ankara’da ikinci mağazasını açtı

Güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla ev ve yaşam sektörünün lider markalarından olan Evidea, perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ediyor. Ev dekorasyon ürünleri ile kalitesinden ödün vermeyen Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi.

Tüketicilere farklı ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan Evidea, Ankara’da ikinci mağazasını 6 Ocak Perşembe günü Kuzu Effect’tin -1. katında açtı. Her yaşa ve her tarza hitap eden ürünleriyle kapılarını açan Evidea, açılış özel kampanyasıyla büyük ilgi gördü.

Evidea mağazasının açılış töreni; Kuzu Effect AVM Yönetim Kurulu Üyesi Özge Kuzu, Evidea yönetim ekibi ve Evidea çalışanlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

1.500 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle keyifli ve ferah bir alışveriş deneyimi sunan Evidea, 6-16 Ocaktarihleri arasında geçerli olan açılış özel kampanyasıylaelektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde her 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

2022 yılına hızlı bir giriş yaptıklarını belirtenEvidea Genel Müdürü Kazım Mavuş, ‘Ankara Kuzu Effect mağazamızın açılışıyla birlikte 13 ilde 30 mağazada hizmet veriyoruz. Ankara’daki ilk mağazamızıCepa AVM’de açmıştık, ikinci mağazamızı ise Kuzu Effect’te açtık. 2025 yılı sonuna kadar 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz.’ diye konuştu.