EuroShop Perakende Dizayn Ödülleri’ne katılım devam ediyor

15 Temmuz 2015 Çarşamba

Şangay Çözümler İçin Uluslararası Ticaret Fuarı ve Perakende Tasarım Trendleri’nin (C-Star) ilki başarıyla gerçekleştirildi. Böylelikle EHI Perakende Kurumu ve Messe Düsseldorf, EuroShop Perakende Dizayn ödülleri 2016’yı sunmaya Şangay’a gidecek. Ödül töreni, 18 Mayıs 2016’da diğer C-Star sırasında gerçekleşecek

euroshop-perakende-dizayn-odullerine-katilim-devam-ediyor

Çeviri: Leyla Ehedov

Dünya perakendesinin yakından takip ettiği ve önemli ödüller arasında yerini alan EuroShop “Perakende Tasarım Ödülleri 2016” yarışmasına katılımlar devam ediyor. Yarışmaya gıda ve gıda dışı olmak üzere iki ayrı kategoride başvuru yapılabilirken yarışmaya katılacak mağazanın Aralık 2014’te açılmış olması gerekiyor.

Yarışma şartları ve başvuru süreci şöyle:
*Mağaza konsepti bütünsel, tutarlı ve yüksek tanınırlığa sahip olmalı.
*Projeniz mağaza mimarisi ile olsun, rengi, malzemesi, ışığı ve görsel mağazacılığı ile birlikte müşterilerinize hitap etmek zorunda.
*Kendi ürün yelpazesi hakkında da net bir mesaj iletmesi gerekiyor.
*Katılmak istediğiniz mağazanız en erken Aralık 2014’te açılmış olması gerekli. Dolayısıyla projenizin yaşı 1 buçuktan fazla olamaz. 
*Bir firma en fazla 4 proje ile katılabilir.
*Girdiler İngilizce veya Almanca yapılabilir.

Başvuru süreci;
Öncelikle formu doldurmanız gerekli. Forma projenizin/mağazanızın farklı görünümlerinden oluşan 4-5 fotoğrafını koymanız yeterli olacaktır. Mağaza başına tek sayfa kullanabilirsiniz.
Doldurulmuş formu Katharina Sieweke’ye (sieweke@ehi.org) 15 Aralık 2015’e kadar gönderebilirsiniz.
Ayrıca online formu da doldurabilirsiniz. Bkz. ( www.euroshop-award.com/enter/online-form/index.html )
Finale kalıp kalmadığınız Şubat 2016’da belli olacaktır.
Herhangi bir sorunuz için iletişime geçebilirsiniz. (www.ehi.org)Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri