Eurometall’in ürün gamı her geçen gün genişliyor

Eurometall’in ürün gamı her geçen gün genişliyor

Marketten eczaneye, eczaneden depolama alanlarına, fabrikadan otellere, restoran ve cafelerden, manav ve kasaplara kadar benzersiz birçok sektöre ekipman tedariği alanında hizmet veren Eurometall, sektör için lokomotif olma özelliğiyle adından sıkça bahsettiriyor.


Haziran ayının yeni ürünü; barkod okuyucular

Haziran ayında ürün yelpazesine barkod okuyucucuları eklediklerini belirten Eurometall Genel Yönetmeni Oğuz Vardar: “Teknolojinin gelişmesiyle  barkodlama ve barkod okuma süreçlerinin daha da efektif bir şekilde kullanılmasına yardımcı 1D ve 2D barkod okuyucularla kullanıcılarımızın karşısındayız.” dedi.


Teknolojiye ayak uyduran ekipman tedarikçisi, Eurometall! 

Vardar sözlerine şöyle devam etti: “Eurometall’in yeni nesil barkod okuyucuları bünyesine katmasıyla, işletmelerin en büyük problemi olan bulanık, kesik ve okunmasında netlik problemi yaşanan barkodlar, yeni nesil barkod okuyucuların kod çözme konusunda gösterdiği üstün performans sayesinde ortadan kalkıyor. Yeni nesil barkod okuyucular, kullanım sağlanan her alanda kullanıcılarına, hızlı çözümlediği barkodlar sayesinde hem zamandan tasarruf, hem ergonomi hemde maksimum seviyede verimlilik sağlıyor. Hem doğrusal (1D) hem de 2D etiket kod çözmede başarısını kanıtlayan barkod okuyucular, gelişen ve yenilenen teknolojiyi bünyesinde canlandırmak adına yazılım yükseltme mekanizmasına sahip.”

 

İnovasyonu kurum kültürüne işleyip  bir vizyon haline getiren Eurometall,  ürün yelpazesini daha da zenginleştirmeye devam edeceğinin müjdesini verdi.