Eurometall ürünleri fuarın yıldızı oldu

23 Mart 2016 Çarşamba

Türkiye ve Avrasya'nın en önemli imalat endüstrisi fuarı WIN EURASIA Automation Fuarı’na Üçge Grup firmalarından Eurometall de katılım gösterdi. Perakendeden lojistiğe, üretimden depoya kadar ekipman sağlayan Eurometall’in standı yoğun ilgi gördü

eurometall-urunleri-fuarin-yildizi-oldu

17-20 Mart 2016 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda Üçge Grup firmalarından Eurometall de yerini aldı. Misafirlerini 12’nci Hall E 160 B’de ağırlayan Türkiye’nin en renkli ekipman tedarikçisinin standı katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

2010 yılından bu yana her geçen gün genişleyen ürün yelpazesiyle Eurometall; perakende, sanayi, depo ve lojistik, HORECA, ofis ve daha pek çok sektöre hizmet veriyor.

Yurt içi ve yurt dışı üretim merkezleri, ithal ürün distribütörlükleri, yurt içi ve yurt dışı bayi ve distribütörlük ağı ve 15 bin metrekare lojistik merkeziyle birçok üründe stoktan hızlı teslim yapabilen Eurometall fuarın ruhuna uygun olarak taşıma lojistik araçlarıyla fuarda yer aldı.

Fuarda, ABD, Almanya, Avusturya, Brezilya , Çin, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa , Güney Afrika ,Güney Kore, Hindistan, Hollanda, Japonya, İngiltere, İran, İrlanda, İsviçre ,İsveç, İspanya, İtalya, Pakistan , Romanya , Tayvan , Türkiye olmak üzere 25 ülkeden 1556 firma yer aldı.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri