Eurometall gıda sektörüyle Bursa Gıda Fuarı’nda buluşacak

30 Nisan 2019 Salı

Eurometall, gıda sektörü için özel olarak tasarladığı yeni ekipmanlarıyla 2’nci Bursa Gıda Fuarı’nda yer alacak

eurometall-gida-sektoruyle-bursa-gida-fuarinda-bulusacak

Eurometall, 2-4 Mayıs günlerinde Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Gıda Fuarı’nda 22 numaralı standında yerini alacak. Eurometall, Gıda Fuarı’nda, gıda sektörü için özel olarak tasarladığı yeni ekipmanlarıyla Otel İşletmecileri, Cathering Firmaları, Cafe İşletmecileri, Yemek Sanayi Firmaları, Market Yöneticileri gibi birçok farklı sektörden katılımcıyla buluşacak.

 

Eurometall, her türlü işletmenin temel ekipman ihtiyacını karşılamak amacıyla 2010 yılında Bursa’da kuruldu. Bağlı olduğu ÜÇGE Grup’un yerel ve global alt yapısından destek alarak hızlı bir şekilde büyüyen Eurometall; fabrika, otel, restoran, perakende, depo, lojistik, endüstriyel ve ofis ekipmanları alanında 30 binin üzerinde ürünle hizmet veren Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise önde gelen ekipman tedarikçilerinden biri olarak sektöre öncülük etmeye devam ediyor.

 

30 bin adet ürün gamına her geçen gün yeni ürünler ekleyen Eurometall, 2019 yılına otel ve restoran ekipmanlarıyla tam anlamıyla damga vurdu. Her geçen gün ekipman tedariki sağladığı firmalara yeni ürün müjdesi veren Eurometall; 2019 yılına otel, restoran ve gıda sektörü için özel olarak tasarladığı tam 500 adet yeni ürünle girdi.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri