Eurometall, “Eurocar Eco Market Arabası”nı pazara sundu

Yeni ürün geliştirme sürecinde inovasyon ve değişen pazar koşullarını merkeze alarak Ar-Ge çalışmalarına yön veren Eurometall, ergonomi, inovasyon ve kalite odaklı Eurocar ailesine Eurocar Eco Market Arabasını dahil ederek pazara sundu

Eurometall, “Eurocar Eco Market Arabası”nı pazara sundu

Eurometall Pazarlama Satış Yönetmeni Emre Ergün; Eurometall ailesi içerisinde yer alan farklı modellerdeki market arabalarında olduğu gibi pazara yeni sunulan Eurocar Eco Market Arabasının da ergonomi, inovasyon ve kalite odaklı yapısı ile pazarda yerini alacağını belirtti. Eurometall’in Eurocar markası içerisinde yer alan; Leopard, Colt, Polycart, Wolf gibi market arabası modellerinin, Eurometall’in Eurocar markası ile özdeşleştiğini dile getiren Ergün, şimdi de aileye yeni katılan Eurocar Eco Market Arabasının da aynı şekilde Eurometall’in lokomotif markalarından biri olacağını belirtti.

Ergün “Perakende sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan market arabaları konusunda Eurometall’ in Eurocar markası altında farklı modeller ile kalite, ergonomi, dayanıklılık ve inovatif çözüme dayalı bir ekipman tedarik süreci sağlamaktayız. Pazara yeni sunduğumuz Eurocar Eco Market Arabası şimdiden yoğun ilgi ile karşılandı.” dedi.

Ergün; Market, süpermarket, hipermarket gibi sirkülasyonun yoğun olduğu alanlarda, faaliyet gösteren işletmelerin ekipmanlarını yenileyerek kaliteden ödün vermeden en uygun fiyat ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını da dile getirdi.

Eurocar Eco Market Arabaları; 75 Litre, 100 Litre ve 120 Litre Olarak Satışa Sunuldu


Ergün, Eurometall olarak satış öncesi ve sonrası hizmet süreçlerinde, müşteri ihtiyaç, talep ve önerilerini en ince ayrıntısına kadar titizlikle değerlendirdiklerini ifade etti. Müşteri memnuniyetini ön plana tutarak, müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde öngörmenin, Eurometall’in ürün geliştirme serüveninde en büyük kılavuzu olduğu belirtti.

Markaların talebine ve ihtiyaca göre ekipman önerilerinde bulunduklarını vurgulayan Ergün “Yeni satışa sunulan 75 Litre, 100 Litre ve 120 Litrelik Eurocar Eco Market Arabalarının satışına bu sebeple öncelik verdik. İşletmelerin market arabalarının hacimsel tercihlerini belirlemede önemli kıstaslar vardır. Bu kıstasların başında; işletmelerin metrekare büyüklüğü ve işletmenin aylık ortalama sepet hacimleri gibi belirleyici kriterler bulunmaktadır.”dedi.