Eurometall Dijitalde Büyüyor!

Türkiye’nin en büyük ekipman tedarikçisi Eurometall, yenilenen web-sitesiyle dijitaldeki varlığını daha da güçlendiriyor. Farklı sektörlerdeki işletmelerin temel ekipman ihtiyacını karşılayan Eurometall’in 30 bini aşkın ürün, artık sadece bir “tık” uzaklıkta

Eurometall Dijitalde Büyüyor!

Gösterdiği hızlı büyümeyi dijitale yaptığı yatırımlar ile sürdüren Eurometall, yeni web sitesi ile hizmetlerini Türkiye’nin en uzak noktasına kadar ulaştırmayı hedefliyor. Kullanıcı deneyimi ön planda tutularak tasarlanan mobil uyumlu site; düzenli kategori yapısı, zengin görsel desteği vebilgilendirici içerikleri ile kullanıcıların daha verimli bir online alışveriş deneyimi yaşamalarını mümkün kılıyor. Mağaza, market, depo ve ofis gibi farklı tipteki iş yerlerinin ekipman ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayan ve işletmelere satın alma süreçlerinde çeşitli avantajlar sağlayan Eurometall, güvenli ödeme seçeneği ve gelişmiş kargoaltyapısıyla da kolaylık sunuyor.


Mağaza ekipmanları, lojistik, depolama ürünleri, ofis ekipmanları ve dekorasyon gibi farklı kategorilerde sürekli artan bir ürün çeşitliliğine sahip olan Eurometall, www.eurometall.com.tr adresi üzerinden ulaşabileceğiniz web sitesi ile, ekipman tedarikinde dünyanın en geniş ürün gamına sahip online satış kanalı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.