Eurometall’den plastik kasaların kullanım alanlarına dair 3 öneri

Eurometall’den plastik kasaların kullanım alanlarına dair 3 öneri

Plastik kasalar; yapı marketten bakkala, süpermarketten manav dükkanlarına kadar perakende ürün satışı yapan pek çok işletmenin en sık tercih ettiği ekipmanlar arasında yer almaktadır. Daha çok pratik bir kullanıma olanak sağlayan tasarımları ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan bu ürünler, farklı işletmelerde birden fazla farklı amaç için kullanılabilir.

Plastik Kasa Kullanım Alanları; 

1- Mağaza İçi Ürün Teşhiri ve Lojistik Ekipmanı Olarak: Plastik Kasalar

Kolay temizlenme imkanı bulunan ve hijyenik ürün teşhiri için -özellikle de gıda ürünlerinde- birebir olan plastik kasalar; et ve balıkların, unlu mamullerin, çiçek ve benzeri ürünlerin müşterilere olabildiğince pratik bir şekilde ulaştırılmaları için son derece uygundur. Bu özellikleri ile, plastik kasa modelleri; manav, market, yapı market gibi farklı tarz pek çok işletmenin ürün teşhirinde öncelikli tercihleri arasındadır. Mağaza içi ürün teşhirinde veya meyve sebzelerin lojistik süreçlerinde tercih edilen plastik delikli kasalar, işletmelerin tercihlerine göre ebatlandırılmıştır. 

Plastik Meyve-Sebze Kasa Fiyatları / Delikli Platik Kasa Fiyatları

Meyve-sebze plastik kasaları içerisinde kullanılan; zeytin plastik kasası, incir kurutma kasası, şeftalı kasası, plastik çiçek kasası gibi birçok ürünün teşhir ve taşımacılığında kullanılan delikli plastik kasa fiyatları, ebatlarna göre fiyat değişkenliği göstermektedir. 

Tüm plastik kasalar ve fiyatları

Manav ve Marketlerde Daha Çok Tercih Edilen Plastik Meyve-Sebze Kasaları Hangi Ürünlerin Teşhir ve Taşımacılığında Tercih Ediliyor?

Plastik kasaların meyve ve sebze teşhiri ve taşımacılığı alanında en çok;Zeytin toplanması ve taşımacılığına zeytin kasası olarak, incir kurutma mevsiminde incir kurutma kasaları olarak diğer neranciyelerinde toplanma ve lojistik süreçlerinde narenciye kasası, elma kasası  olarak ve hallerde kullanım sağlanması üzerinde de hal plastik kasası olarak tedarik ediliyor. 

Önerilen Ürün: Plastik Delikli Kasa

2- Depo Bölümünde Ürün Saklama

Depo bölümlerindeki ürünlerin pratik ve düzenli bir biçimde bir arada tutulmasını -ve çalışanların aradıkları malzemelere kolayca ulaşmasını-kolaylaştırdıkları için, plastik kasalar depolama işlemlerinde de sık tercih edilen ekipmanlardır. Özellikle de daha güvenli depolamayı mümkün kılan kapaklı plastik kasa modelleri ya da alandan tasarruf sağlayan iç içe geçme özellikli tasarımlar, bu tip işlemler için idealdir. 

Depolama ve lojistik süreçlerinde kapaklı plastik kasaların taşınacak veya muhafaz edilecek ürünlerin daha korunaklı bir şekiilde konumlandırılmasından daha çok 40x60 kapaklı plasitk kasalar tercih edilmektedir. Lojistik süreçlerinin çok daha efektif sağlanmasının ötürü tercih edilen tekerlekli plastik kasa da depolama ve lojistik süreçlerinde sıklıkla tercih edilen kasa alternatifleri içersinde yer almaktadır. 

Önerilen Plastik Kasa Çeşitleri

40x60 Plastik Kasa Fiyatları

Tekerlekli Plastik Kasa Fiyatları

3- Mağaza İçi ve Depo Bölümünde Ürün Taşıma

Kaliteli malzemeleri ve sağlam yapıları ile uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanan plastik kasalar; hal ve pazarlardan bakkal ve süpermarket zincirlerine,  manav dükkanlarından sanayi tesislerine kadar perakende ve toptan ürün satışı yapan pek çok işletmenin en sık tercih ettiği ekipmanlar arasında yer almaktadır.

Depodan mağazaya ürün transferi ya da depo içi ürün taşıma işlemleri için yararlanılabilecek olan plastik taşıma kasaları, özellikle de hipermarket tarzı işletmelerde kullanım için uygundur. 

Önerilen Ürün: Plastik Taşıma Kasası - Sanayi Tipi Kasalar