Eti’nin yeni ürünü raflarda yerini aldı

03 Ağustos 2016 Çarşamba

Eti’nin yeni ürünü Sosbom, bol çikolata sosuyla soğuk atıştırmalık sevenlerin beğenisine sunuldu

etinin-yeni-urunu-raflarda-yerini-aldi

Türkiye’nin lider gıda markalarından Eti, yepyeni bir soğuk atıştırmalık lezzet hazırladı: Sosbom! Soğuk rafta bol çikolata sosu ve lezzeti ile ayrışacak Eti’nin yeni markası Sosbom, özellikle gençlerin vazgeçilmezleri arasındaki yerini alacak. Eti’nin buzdolabındaki yeni lezzeti Sosbom, bol çikolata sosuyla eşsiz bir soğuk tüketim deneyimi sunuyor.


Sosbom’a Emrah Kaman meydan okuyor
Senaristi olduğu Kardeş Payı dizisinin yanı sıra senaristlik ve oyunculuk yaptığı Kaçma Birader filmi ile kendinden bir hayli söz ettiren Emrah Kaman, Eti’nin yeni ürünü olan Sosbom’un reklam filminde izleyiciyle buluşuyor.


Depo Film ve Being Çözüm reklam ajansı ile beraber yürütülen, yönetmenliğini İlkay Kopan’ın yaptığı Sosbom reklam filminde de farklı tarzını sürdüren Emrah Kaman, ETİ Sosbom’u tanıtırken bir yandan da ona meydan okumaktan kendini alıkoyamıyor ve ortaya da komik bir tablo çıkıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri