Eti’den kremalı bisküviye yeni tanım

21 Ağustos 2014 Perşembe

Yarım asrı aşkın süredir ürünleriyle tüketicilerin hayatlarına mutluluk katan Eti, kremalı bisküviden vazgeçemeyenler için yepyeni bir lezzeti piyasaya sundu

etiden-kremali-biskuviye-yeni-tanim

İncecik 3 kat bisküvisi ve çift kat kremasıyla lezzetli, keyifli ve farklı bir seçenek sunan Eti Motto, ‘inceliği’ keyfe dönüştürmeye bilenlerin vazgeçilmezi olacak.

Eti Motto, diğer kremalı bisküviler gibi sadece açlık bastırmak için değil, aynı zamanda incecik yapısı ve ağızda dağılan çift kat lezzetli kreması ile tüketicilerin keyifli anlar geçirmesini de sağlıyor.

‘İnce İnce Eti Motto!!’ sloganı ile piyasaya sunulan ürün, yapısı ile lezzet deneyimi ile kremalı bisküvi segmentindeki diğer ürünlerden farklılaşıyor. Formatı ve yeme deneyimi ile rekabette ayrışmayı hedefleyen Eti Motto, 85 gramlık paketlerde 1 TL’ye tüketicilerle buluşuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri