Etabal’dan soğuklara özel bal kürü

Kış mevsiminin en sert soğuklarını yaşadığımız şu günlerde Türkiye, gribal enfeksiyon ile boğuşuyor. Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre her yıl 1 milyar insan grip virüsüne yakalanıyor.

Etabal’dan soğuklara özel bal kürü

Özellikle soğuk algınlığı, grip ve üst solunum yolu enfeksiyonu gibi bulaşıcı hastalıklara karşı uzmanlar, ham bal ile yapılabilecek doğal karışım kürlerini tavsiye ediyor. Kendine has coğrafi yapısıyla, zengin endemik türlere ev sahipliği yapan Türkiye’nin, dünyanın en kaliteli bal ve arı ürünlerini üretebilecek kaynaklara sahip olduğunu belirten Bal Gurmesi Ahmet Bağran Aksoy, kış mevsiminin olumsuz etkilerine karşı vücudun direncini artırmak amacıyla hazırlanan özel kürün bilgilerini paylaştı.

 

Etkisini artıran soğuklarla birlikte üst solunum enfeksiyonuna bağlı hastalıklarda önemli bir artış yaşanıyor. Türkiye’nin dört bir yanını tesiri altına alan soğuklar, özellikle bağışıklığı düşük kişilerde etkisini daha yıkıcı şekilde gösteriyor. Hastalıklara karşı etkin çözümlerin başında hastalığa yakalanmamak geliyor. Vücudun birçok ihtiyacını içerdiği çeşitli vitamin, mineral, enzim, aminoasit ve probiyotiklerle karşılayan ham bal ve arı ürünleri hastalıklara karşı bağışıklığı güçlendiriyor ve öncesinde set çekiyor.

 

Mevsimin en sert havalarının yaşandığı günlerde soğuk algınlığı, grip gibi viral enfeksiyonlara bağlı hastalıklara karşı ham bal ve arı ürünlerinin daha yoğun tüketilmesi gerekiyor.

 

Arının 4 Ürününün Birleşiminden Gelen Doğa Mucizesi Kür

 

Vücudu doğal yollarla koruyabilmenin önemine değinen 35 yıllık Bal Gurmesi Ahmet Bağran Aksoy, mevsimsel hastalıklara karşı pastörizasyon işlemi görmemiş ham bal, polen, arı sütü ve propolis karışımından elde edilen vücut zırhlayıcı özel kürü tavsiye ediyor. Uzun araştırmalar sonucu Ahmet Bağran Aksoy tarafından keşfedilen bu kür, doğanın sunduğu dört süper gücü birleştiriyor. Bu kürün vücudu hastalıklara karşı adeta zırhladığını belirten Ahmet Bağran Aksoy, “Vücudu zırhlayan özel karışım kürü başta çocuklar olmak üzere herkesin sağlığına destek olur.

 

Kuvvetli soğukların yaşandığı dönemlerde gribal enfeksiyonlar kaçınılmazdır.  Bal, polen, arı sütü ve propolisten oluşan bu kür tüketildiği zaman vücut grip başta olmak üzere tüm hastalıklara karşı güçlü bir bağışıklık elde eder. Kış öncesi bu karışımla kişiler vücudunu zırhlayabilir ve hastalıklara karşı kendini garantiye alabilir. Bu kürün içeriğinde; 500 gram ham bal, 100 gram polen, 100 gram arı sütü ve 20 gram propolis bulunuyor. 5 yaş ve üstündeki çocuklara yarım tatlı kaşığı şeklinde de verilebilen bu kürü, yetişkinler günde 1-2 tatlı kaşığı rahatlıkla tüketebilir. Eğer kışı konforlu geçirmek istiyorsak bu doğa mucizelerini tüketmeliyiz.” şeklinde konuştu.