Perakende PageSkin

Eskrim heyecanı Ankara’da yaşanıyor

Ankara Optimum Outlet tarafından Ağustos ayının her pazar günü düzenlenen “Eskrim Kursu” minik ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle devam ediyor

Eskrim heyecanı Ankara’da yaşanıyor

Ankara’da kaliteli alışverişin adresi Optimum Outlet’te, yaz tatili etkinlikleri kapsamında özel olarak düzenlenen “Eskrim Kursu” ile çocuklar farklı bir spor dalını keşfetme fırsatı yakalıyor. Ağustos ayının her pazar günü gerçekleştirilen Eskrim Kursu’na 5–12 yaş arası tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabiliyor.

Pars Eskrim işbirliği ile gerçekleştirilen eskrim kursları için belirtilen tarihlerin öncesinde danışma noktasından kayıt yaptırmak yeterli oluyor.

Belli kurallara göre iki kişi arasında bir pist üzerinde yapılan eskrim; çeviklik, sürat, ani karar verme, refleks ve sinir sistemini geliştiren bir spordur. Eskrime başlayan çocuklar 100 metre koşucusu kadar hızlı, maraton koşucusu kadar dayanıklı, masa tenisçisi kadar çevik, jimnastikçi kadar esnek ve bir boksör kadar güçlü olmak için eğitilir. Üstün konsantrasyon yeteneği, dikkat kontrolü ve maksimizasyonu, mükemmel refleksler gerektiren eskrim; çocuklarda analitik düşünme, hızlı çözümleme ve karar verme yeteneklerinin gelişmesine destek olacak.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin