“Eski ramazanlar” Agora’ya taşınıyor

Agora Alışveriş Merkezi, hasretle anılan eski ramazanların keyfini herkese yaşatabilmek için etkinlikler hazırladı

“Eski ramazanlar” Agora’ya taşınıyor

Bu ramazanda Agora Alışveriş Merkezi’nde iftarınızı ney ve tambur eşliğinde açabilir, tasavvuf müziği eşliğinde semazenlerin gösterisine şahit olabilir, çocuğunuzla birlikte Karagöz&Hacivat Tiyatrosu’nu ve Kuklalarla Orta Oyunu’nu izleyerek nostaljik bir ramazan günü yaşayabilirsiniz.

Ramazan ayının vazgeçilmezleri Agora’da
Ramazan ayının vazgeçilmezleri olan Karagöz-Hacivat Tiyatrosu her cumartesi saat 18.30’da, sema gösterisi her cumartesi saat 21.30’da, çocuklar için Kukla Yapım Atölyesi cumartesi ve pazar günleri saat 15.00’te, Kuklalarla Orta Oyunu çarşamba, cuma ve pazar günleri saat 18.30’da, fasıl grubu pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 20.00’de, ney ve tambur dinletisi ise salı ve perşembe günleri saat 20.00’de Agora Alışveriş Merkezi’nde ramazan ayı boyunca ziyaretçilerle buluşacak.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, Ramazan Bayramı etkinlik takvimini oluştururken her yaşa hitap edebilecek ve eski ramazanların coşkusunu yeniden anımsatabilecek etkinliklere yer vermek istediklerini ifade etti. Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin gösterdiği yoğun ilgiden memnuniyet duyduklarını belirten Noyan, tüm İzmirlilerin ramazan ayını keyifle geçirmelerini diledi.