Eski oyuncaklar Onur Market’le “Umut” olacak

14 Mayıs 2018 Pazartesi

Onur Market "Atma Tamir Olsun, Çocuklara Umut Olsun…" sloganıyla ihtiyacı olan çocukları oyuncaklarla buluşturacak anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza atacak

eski-oyuncaklar-onur-marketle-umut-olacak

Onur Marketlerde kurulacak oyuncak toplama depolarında biriken arızalı, bozuk, kullanılmayan oyuncaklar, tamir edilip yeniden can bulacak ve ihtiyaç sahibi çocuklarla buluşacak. Erikli ve Ataevler AVM de sevilen oyuncular Semra Sima ve Bekir Aslantaş’ın katılımıyla gerçekleşen projenin lansmanına Atma Projesinin mimarlarından Muammer Kavazoğlu ve Onur Market Reklam ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Ahmet Korucu hazır bulundu.

 

“Çocuklarımızın yüzü gülmeli ki bizim de gülsün”

Proje hakkında konuşan Ahmet Korucu: “Çocuklarımız mutluluğumuz, geleceğimiz. Onların yüzleri gülmeli ki bizlerim de gülsün. Başlattığımız bu sosyal sorumluluk projemizle birlikte ihtiyacı olan çocuklarımıza bir nebze de olsa mutluluk yaşatmak istedik. Bizleri kırmadan, bu güzel projeye destek olmak amacıyla aramızda bulunan değerli sanatçılarımız Semra Sima ve Bekir Aslantaş’a çok teşekkür ediyoruz. Tüm halkımızı bu anlamlı projeye destek olmaya çağırıyoruz.” dedi.

 

“Atma projesini tüm Türkiye’ye yaymak istiyoruz”

Atılacak, eskimiş oyuncakların, çocuklara yeni bir umut olacağını dile getiren Muammer Kavazoğlu ise: “Onur Market’e bizlere sağladığı bu imkan ve destek için çok teşekkür ediyorum. Bu projenin büyüyerek gelişmesini ve tüm Türkiye’ye yayılmasını arzuluyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Yapılan konuşmaların ardından Atma Projesine desteklerinden dolayı sanatçılar Semra Sima ve Bekir Aslantaş ile Onur Market’e teşekkür belgesi verildi. Projeye ilk desteği de Semra Sime ve Bekir Aslantaş gerçekleştirdi.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri