Esenlik kazananları anahtarlarını teslim aldı

Malatya’da hizmet veren Esenlik, düzenlediği alışveriş kampanyalarıyla ziyaretçilerine hediyeler kazandırmaya devam ediyor

Esenlik kazananları anahtarlarını teslim aldı

Ziyaretçilerine otomobil ve birçok hediye kazandıran Esenlik talihlileri belli oldu. 364 bin kupon arasından otomobil kazanan İbrahim Özdemir, Mustafa Nur Muhammed, Cemil Atalan, Muhammed Ali Kafkas anahtarlarını Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Genel Müdür Yardımcısı Erhan Soylu, Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Yeni Malatyaspor Mali İşler Sorumlusu İlyas Karaca’nın elinden aldı.


“Bölgenin bir markası olan Esenlik önemli bir değer”
Müşterilerin Esenlik’ten alışveriş yaparak otomobil ve birçok hediye kazandığını dile getiren Hulusi Boyraz; “Kaliteyi en uygun fiyata aldılar, alırken aynı zamanda kazandılar. Esenlik’in felsefesi karı kanaatte bilir, kanaatle elde ettiğimiz karı müşterilerimizle paylaşıyoruz. Bu yıl yine 12 otomobil müşterilerimize kazandıracağız. Kampanyada ikinci dönemin araçlarını bugün teslim edeceğiz. Talihlilerimizin kazasız belasız günlerde güle güle otomobillerini kullanmalarını temenni ediyorum. Bölgenin bir markası olan Esenlik önemli bir değer.  Şirketimizi daha güzel günlere taşımak için yoğun çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diye konuştu.


“Esenlik Malatya’mız için çok önemli bir marka”
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek; “Yeni Malatyasporumuza Esenlik şirketinin çok büyük destekleri var. Otomobil kazananları tebrik ediyorum. Bizlerde otomobil kazanmak için bundan sonra Esenlik’ten daha fazla alışveriş yapacağız. Malatya’mız için çok önemli bir marka. Faaliyetlerinden dolayı Esenlik’e çok teşekkür ediyoruz. Bölgede birçok ilde açılımlarına devam eden Esenlik’i ülkemizin birçok yerinde görmek istiyoruz.” dedi.