Esenlik 2015 yılında 99 adet hediye dağıtacak

Esenlik bu yıl onlarca hediye kazandıracak. 1 Ağustos - 29 Ekim günleri arasını kapsayacak kampanyada 14 adet otomobil ile birlikte 17’şer adet buzdolabı, ledtv, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge ve bisikletle birlikte toplamda 99 adet hediye Esenlik müşterilerine dağıtılacak

Esenlik 2015 yılında 99 adet hediye dağıtacak

Önceliklerinin arasına kazandıklarını müşterileriyle paylaşmayı aldıklarını söyleyen Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; “Esenlik her yıl çok güzel kampanyalar yapıyor. Geçen yıl Esenlik kazandırıyor adıyla kampanyamızı düzenlemiştik. 2015 yılında Ya çıkarsa? kampanyamız 1 Ağustos günü itibariyle tüm marketlerimizde başladı. Malatya’da 30 TL, Kahramanmaraş, Gölbaşı ve Elbistan’da 20 TL alışveriş yapan herkes bir kupon kazanacak. Geçen yıllar biraz daha rakam üstteydi, müşterilerimize daha fazla fırsat verelim diye bu yıl kampanyanın rakamını da Malatya’daki marketlerimizde 30 TL, bölge marketlerimizde 20 TL’ye indirdik. Şimdiden kupon alan tüm müşterilerimize şans diliyorum. Bu yıl 14 tane otomobil ile birlikte buzdolabı, led tv, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge ve bisiklet olmak üzere toplam 99 adet hediye dağıtacağız. Malatya’da 3 ayrı Kahramanmaraş, Elbistan ve Gölbaşı’nda 2 ayrı çekiliş ile hediyelerimizi müşterilerimize dağıtacağız. Esenlik’in bölgesel bir marka olduğunun en güzel ifadelerinden bir tanesi bu. Bu heyecan sadece Malatya’da yaşanmıyor, Gölbaş’ında, Elbistan’dave  Kahramanmaraş’ta yaşanıyor. Kampanyalar bölgemize çok güzel bir enerji yaşatmakta.” diye konuştu.

 

Esenlik’in felsefesinde karcılık olmadığını dile getiren Hulusi Boyraz, sözlerini şöyle noktaladı: “Esenlik karı kanaatte bilir ve kanaatle elde ettiği o karıda müşterisiyle paylaşmayı kendine bir vazife olarak görür. Birçok fırsatı içinde barındıran bu kampanyanın müşterilerimizin yüzünü güldüreceğini düşünüyorum. Kesinlikle çıkmaz olarak bakmasınlar, müşterilerimiz biz çok kez özellikle otomobil çıkan müşterilerimizden biz bunları çok duyduk, çıkmayacağına inanıyor ama öyle tevafuklar yaşadık ki çoğu müşterimize de otomobil ve hediyeler çıktı. Onun için diyoruz ki kesinlikle çıkmaz demeyin belki de sıra sizde. Kampanyamızın tüm müşterilerimize hayırlı olmasını diliyorum.”