Erzurum AVM, kimsesizlerin kimsesi oldu

Erzurum AVM, dün TC Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı ve Erzurum yurtlarında ikamet eden 130 kimsesiz çocuğu ağırladı

Erzurum AVM, kimsesizlerin kimsesi oldu

Erzurum AVM, dün (25 Haziran) Erzurum’da ikamet eden kimsesiz çocukları alışveriş merkezinde ağırladı. Yaşları 4 ile 18 arasında değişen, aileleri olmayan ya da farklı sebeplerden dolayı ailelerinden uzakta yaşayan misafirlerine keyifli anlar yaşatan Erzurum AVM, minik misafirlerini Tayhouse ve Playhouse’da eğlendirirken daha büyük yaşlara sahip olan misafirlerini ise Red Go-kart pistlerinde ağırladı. Eğlendikten sonra Mc Donald’s’da yemeklerini yiyen çocukların mutluluğu gözlerine yansımıştı.

Erzurum AVM’nin Müdürü Kemal Ünal, “Her ne sebeple olursa olsun ailelerinden uzakta yaşamak zorunda olan toplumun en hassas bireylerini ağırlamak bizler için onur verici. Barınmış oldukları yerlerde hiç şüphesiz çok güzel ağırlanmaktalar ama bizim buradaki amacımız onların hayatına biraz renk katmaktı. Bunu başarabildiysek ne mutlu bize” diyerek organizasyona destek veren kiracılarına ve gerekli görüşmeleri yaptıkları Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.