Erzurum AVM Kadınlar Kulübü tiyatroyla buluştu

Geçtiğimiz günlerde Erzurum Devlet Tiyatroları sahnesinde sadece Erzurum AVM Kadınlar Kulübü için oynanan “Deli İbrahim ” adlı oyun üyeler tarafından büyük beğeniyle karşılandı

Erzurum AVM Kadınlar Kulübü tiyatroyla buluştu

17 Nisan 2010 tarihinde açılışı yapılan Erzurum AVM Kadınlar Kulübü, düzenlediği organizasyonla üyeleri ile biraraya geldi. Geçtiğimiz günlerde Erzurum Devlet Tiyatroları’nda saat 19.30’da 250 üyesini ağırlayan Erzurum AVM, kendileri için özel sahnelenen ‘Deli İbrahim’ oyunuyla kulüp üyelerinin beğenisini topladı.

3 bin 500 üye sayısına ulaşan Erzurum Kadınlar Kulübü üyelerine özel, sezonun ilk oyununu izleme şansını yakalayan Kadınlar Kulübü üyeleri oyunu ilgiyle izledi. Turan Oflazoğlu’nun yazıp, A. Sinan Pekinton’un yönettiği Deli İbrahim’in konusu ise, 4’üncü Murat’ın saltanatı süresince bir kafeste yaşamaya mahkûm olan İbrahim’in Osmanlı devlet geleneğinin bir sonucu olarak 4’üncü Murat'tan sonra tahta çıkarılmasını anlatıyor.  

Erzurum AVM Kadınlar Kulübü üyelerine her geçen gün yeni bir mutluluk yaşatmak için çalışmalarına devam ediyor. Erzurum AVM Müdürü Kemal Ünal, hem organizasyona katılan Kadınlar Kulübü üyelerine hem de organizasyonda birlikte çalışmış oldukları Erzurum Devlet Tiyatroları yetkililerine teşekkür etti. Eğlenmek ve bir arada olabilmek adına gerçekleştirdiğimiz organizasyonlara yoğun katılımların olmasından mutluluk duyduğunu ifade etti.