Erikli ve Nestle Waters Türkiye “Güvendeysen Güvende”

12 Mart 2018 Pazartesi

Erikli & Nestlé Waters Türkiye, “Güvendeysen Güvendeyiz” projesinin startını verdi. Proje kapsamında ileri teknoloji ile donatılmış iş güvenliği tırında eğitimlere başlayacak olan firma, çalışanlarından başlayarak, tüm tedarikçilerine ve iş ortaklarına ulaşacak

erikli-ve-nestle-waters-turkiye-guvendeysen-guvende

Türkiye’nin lider ambalajlı su şirketi Erikli & Nestlé Waters Türkiye, iş güvenliği alanındaki çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Üretimden lojistiğe, tüm süreçlerini iş sağlığı ve güvenliği prensipleri doğrultusunda düzenleyen şirketin ileri teknoloji ile donatılmış iş güvenliği tırında eğitimler başladı. “Güvendeysen Güvendeyiz” sloganıyla başlatılan proje kapsamında, şirketin çalışanlarından başlayarak, tüm tedarikçilerine ve iş ortaklarına iş güvenliği eğitimleri verilecek.

 

Şirket için her koşulda güvenliğin vazgeçilmez olduğunu belirten Erikli & Nestlé Waters Türkiye Teknik Direktörü Sami Bulut şunları söyledi: “Erikli & Nestlé Waters Türkiye olarak, iş güvenliğini bir yaşam tarzı olarak görüyoruz. Bu yaşam tarzını oluştururken riskleri öngörüyor, analiz ediyor ve farkındalığı yükseltmeyi amaçlayarak, yeni uygulamalar ile hedeflerimizi daha da yükseltiyoruz. Ürünlerimizi güvenli çalışma ortamlarında üretmek ve güvenli yollarla müşterilerimize iletmek şirketimizin temel değerleri arasında yer alıyor. Bursa ilimizin Kestel ilçesinde bulunan şişelenmiş su tesisimiz, dünyadaki en yüksek üretim kapasitesine sahip dolum tesisleri arasında yer alıyor. Günde ortalama 300 tırın çıkış yaptığı tesisimizde, her sürecin iş güvenliğine uygun olarak yürütülmesi için çeşitli projeler hayata geçiriyoruz. Bu kapsamda, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerimizi daha etkili hale getirmek için tır projesini hayata geçirdik. 2018 yılında, şirket çalışanlarının yanı sıra, 500 kişiye ulaşmayı hedefliyor; önümüzdeki yıllarda tedarikçi ve iş ortaklarımızla birlikte bu eğitimlere devam ederek mümkün olduğunca fazla kişiye ulaşmayı planlıyoruz. ‘Güvendeysen Güvendeyiz’ dediğimiz bu proje ile konunun önemine dikkat çekmeyi hedefliyoruz.”

 

“10 Hayat Kurtaran Kural” Erikli & Nestlé Waters Türkiye tırında

Erikli & Nestlé Waters Türkiye’nin iş güvenliği tırında teorik ve uygulamalı eğitimler veriliyor. Eğitimlerde, Nestlé Waters’ın tüm dünyadaki deneyimlerinden yola çıkarak oluşturduğu “10 Hayat Kurtaran Kural”ı deneyimleme fırsatı sunuluyor. İş güvenliğinin temelini oluşturan bu kurallar arasında; emniyet kemeri, telefon kullanımı, risk tahmini, yüksekte çalışma ve yükleme-boşaltma anında dikkat edilmesi gerekenler gibi başlıklar yer alıyor. Tırda ayrıca güvenli sürüş simülatörü, çarpışma simülatörü, forklift deneme maketi ve yüksekte çalışma alanı gibi çeşitli deneyim alanları da bulunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri