Endüstri mühendisleri sanayi ile buluşuyor

13 Aralık 2013 Cuma

Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu, Bursa’da, başta Endüstri Mühendisliği öğrencileri olmak üzere tüm üniversite öğrencilerini ve çeşitli alanlardan birçok firmayı bir araya getirecek olan Endüstri Mühendisliği ve Sanayi Zirvesi (EMSAZ)’ni gerçekleştirecek

endustri-muhendisleri-sanayi-ile-bulusuyor

19-22 Aralık günleri arasında Endüstri Mühendisliği ve Sanayi Zirvesi (EMSAZ) 2013, Bursa’da gerçekleşecek. EMSAZ kapsamındaki panel ve eğitimler, Profesör Doktor M. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

EMSAZ, öğrencilerin akademik açıdan bilgilenmelerini, iş çevresiyle olan bağlantılarını güçlendirmelerini, sosyal ve kültürel yönden kaynaşmalarını sağlamayı amaçlamakta. Üniversite-Sanayi işbirliği açısından büyük öneme sahip zirvede bu yıl, “Yeşil Enerji, Savunma Sanayi, Türkiye’de Değişen ve Gelişen Üretim Yapısı” gibi konuların konuşulacağı paneller, Robert Bosch, Tofaş, Üçge AŞ, Coşkunöz Holding, Ermetal Şirketler Grubu ve Delphi firmalarına düzenlenecek teknik geziler ve çeşitli eğitimler yer alacak.

Firmalar geleceğin mühendisleri ile buluşacak
Emsaz 2013’te panel, konferans, teknik geziler ve eğitimlerin yanı sıra,  kurulacak olan “Kariyer Fuarı”nda, firmalardan gelen insan kaynakları yetkilileri ile üniversite öğrencileri buluşacak. Staj ve part-time iş başvuruları almak amacıyla kurulacak kariyer stantlarında öğrenciler, mezuniyetlerinden önce firmalarla buluşma şansını yakalamış olacak.

Zirveyle ilgili detaylı bilgi ve program için “ http://www.emsaz.org” adresini ziyaret edebilirsiniz.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri