“En İyi İşveren Markası Ödülü” Koton’un oldu

25 Nisan 2019 Perşembe

Koton, SecretCV tarafından 2’nci kez düzenlenen “İK'nın Yıldızları Ödül Töreni”nde “En İyi İşveren Markası” seçildi

en-iyi-isveren-markasi-odulu-kotonun-oldu

Koton, insan kaynakları platformu Secretcv tarafından bu sene 2’nci kez gerçekleştirilen ve “Dijitalleşen İK – Duygular Nerede?” konseptiyle düzenlenen “İK'nın Yıldızları Ödül Töreni”nde “En İyi İşveren Markası” ödülünü aldı. 15 Aralık – 15 Şubat günleri arasında secretcv.com web sitesi üzerinden, 38 bin 500 katılımcı ile gerçekleştirilen anket sonuçları doğrultusunda Koton, “En İyi İşveren Markası” ödülünü almaya hak kazandı.

 

Geçtiğimiz gün İstanbul Four Seasons Bosphorus Hotel'de gerçekleştirilen ve Türkiye'nin önde gelen firmalarının üst düzey insan kaynakları yöneticilerinin katıldığı törende “En İyi İşveren Markası” ödülünü Koton İnsan Kaynakları Grup Müdürü Necla Tuba Sökmenoğlu, İnsan Kaynakları Yönetim ekibi ile birlikte aldı.

 

Koton İşveren Markasından sorumlu olan ve adayların oylarıyla belirlenen bu ödülü almaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını ifade eden Necla Tuba Sökmenoğlu: “İnsan kaynaklarında verimlilik bizimki gibi müşteri beklentilerine hızlı yanıt vermesi gereken, rekabetçi sektörler için büyük önem taşıyor. Koton’da 30 yılı aşkın süredir müşteri beklentilerini stratejimizin odağına koyarak çalışıyoruz. Bunu en doğru ve eksiksiz biçimde hayata geçirmek için de önce çalışanlarımızın bağlılığını, mutluluğunu ve gereksinimlerini göz önünde bulundurmaya özen gösteriyoruz. Koton’da sektöre yeni bir bakış açısı getirmeye; adaylarımıza, Koton’da yeni başlayanlara ve çalışanlarımıza verdiğimiz değer ile yaşadıkları deneyimi gün be gün iyileştirmeye, geliştirmeye ve başarılarımızı pekiştirmeye ve bunu da tüm ekibimizle ve Koton liderleri ile birlikte yapmaya gayret ediyoruz. Bu özen ve çalışmalarımızın karşılığında, bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ediyorum.” dedi.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri