Perakende PageSkin

En itibarlı beyaz et zincir markası Tavuk Dünyası oldu

En itibarlı beyaz et zincir markası Tavuk Dünyası oldu

Türkiye İtibar Akademisi tarafından, bu yıl 8’inci kez yapılan Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nın sonuçları açıklandı.  Bu sene, 26 ilde 12 bin kişi aranarak ve yaklaşık 120 bin dakikalık telefon görüşmesi yapılarak tamamlanan Türkiye İtibar Endeksi Araştırması sonucunda Türkiye'nin ve 30 farklı sektörün birincileri ile en itibarlı iş insanlarının ödüllendirildi.

 

Tavuk Dünyası, Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nda, Restoran Sektöründe Türkiye’nin En İtibarlı Beyaz Et Zinciri Markası oldu.

 

“En itibarlı marka ödülüne layık görülmek, Tavuk Dünyası için büyük bir gurur kaynağı”

Tavuk Dünyası adına törene katılarak sahnede ödülü alan Tavuk Dünyası Pazarlama Direktörü Filiz Bekik, bu ödülün Türkiye’deki 190’dan fazla restoranlarını ziyaret eden on binlerce tüketicinin kendilerine verdiği değerin en güzel simgesi olduğunu ifade ederek şu değerlendirmeyi yaptı: “Bundan 7 yıl önce kurulan ve sektöründe kendine yepyeni bir kulvar açan Tavuk Dünyası; şu anda Türkiye’nin 50’ye yakın şehrindeki 190’dan fazla restoranında konuklarını ağırlayan; daha da önemlisi tüketiciler tarafından gerçekten sevilen ve tercih edilen bir markaya dönüştü. Genç bir marka olarak, bu kadar kısa zamanda Türkiye’nin en köklü ve büyük markalarıyla aynı platformda yer almak ve kendi sektörünün en itibarlı markası ödülüne layık görülmek; bizler için gerçekten de büyük bir gurur kaynağı. Dünyanın farklı mutfaklarından aldığımız ilhamla hazırlayıp sunduğumuz lezzetlerimiz ve misafirlerimizin kendilerini rahat ve özel hissettikleri keyifli restoran atmosferinde sunduğumuz hizmetlerimizle önümüzdeki dönemde de tüketicilerimizin ilgisine layık olmak adına çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Tavuk Dünyası ailesi olarak bizleri bu ödüle layık gören tüm tüketicilerimize teşekkür ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz.” 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin