“En Büyük” Toyzz Shop kapılarını açtı

25 Nisan 2017 Salı

Türkiye’nin oyuncak markası Toyzz Shop, en büyük mağazası Toyzz Shop XL’ı geçtiğimiz gün İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan alışveriş merkezlerinden Brandium AVM’de açtı

en-buyuk-toyzz-shop-kapilarini-acti

Açılış için özel olarak hazırlanan Türkiye’nin en büyük oyuncak paketi, açılışta özel bir ilgiye sahne oldu. Çocukların dev oyuncak paketini coşkuyla açmalarıyla açılışı gerçekleştirilen Toyzz Shop XL Brandium, 2 bin metrekare alanda yüzlerce çeşit üründe uygun fiyat seçeneği sunuyor.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde en büyük Toyzz Shop mağazasını hizmete sunmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirten Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven: “Toyzz Shop XL Brandium mağazamızın açılışını, mağazanın gerçek sahibi olan çocuklarla yapmak ve onları da heyecanımıza ortak etmek istedik. Türkiye’nin oyuncakçısı olarak çocukların sağlıklı ve mutlu bireyleri olmaları için çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Tüm çocukların bayramını yürekten kutluyoruz.” dedi.

 

2017 yılı boyunca yeni mağaza yatırımlarının süreceğini söyleyen Didem Özgüven: “Toyzz Shop olarak yeni açılan Brandium AVM mağazamız ile birlikte Türkiye genelinde 46 şehirde ve KKTC’de modern oyuncak mağazacılığı anlayışına sahip toplam 180 mağazamız ve 7 gün  24 saat sevgiyle hizmet veren www.toyzzshop.com  aracılığıyla sevenlerimizin yanındayız.  Anadolu’ya en çok yatırım yapan markalardan biri olarak, henüz mağaza açmadığımız illerimizde de çalışmalarımız yoğun olarak devam ediyor. 2017 yılı boyunca Anadolu’nun yanı sıra üç büyük ilimizde de büyümeye devam edeceğiz.” dedi.

 

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri