Emaar perakende de yeni bir devir başlattı

Emaar perakende de yeni bir devir başlattı

 “Black Weekend” kampanyasıyla yapılan alışverişin %70’ini müşterilerine geri ödeyen Emaar’da 29 Kasım Cuma günü oluşan yoğun talep nedeniyle rekor sayıda ziyaretçi  akını yaşandı. 100.000 kişi alışveriş için Emaar’ı ziyaret etti. Alışveriş için gelenler AVM dışına taşan uzun kuyruklar oluşturdu.

 

Çevredeki şehirlerden otobüslerle insanlar akın etti ve saat 7:00'de alışveriş merkezinin girişinde 10.000 kişilik kuyruk oluştu. 29 Kasım Cuma ve 1 Aralık Pazar günleri arasında planlanan Emaar Black Weekend kampanyası daha ilk günün yarısında 6000 kişiye ulaştı. 3000 bin kişi BiTaksi uygulaması iş birliği ile Emaar'a ücretsiz ulaşım sağladı. Alışveriş için gelenler AVM dışına taşan uzun kuyruklar oluşturdu.

 

Black Weekend kampanyasında ilk 6.000 kişiye harcamalarının %70'ini geri ödeyen Emaar toplamda 6 Milyon TL dağıttı. Emaar'ın girişi ve içerisinde ziyaretçi akınıyla yoğun kuyruklar oluştu. Ziyaretçiler, büyük çekilişe katılarak 3 günün sonunda 100.000 TL yüklü Param Kartı kazanmak için bekleyişe girdi. Kazanan kişi 100.000 TL yüklü Param Kartı harcamak için kullanabilecek. Bu yeni perakende yaklaşımıyla Emaar Türkiye'de perakende sektörüne yön verecek görünüyor.