Elsa, Anna ve Olaf Hayat Su şişelerinde

15 Kasım 2019 Cuma

Hayat Su’nun maskot şişeleri Karlar Ülkesi 2 karakterleriyle yenilendi

elsa-anna-ve-olaf-hayat-su-siselerinde

Çocuk suyu kategorisinin yaratıcısı ve lideri Hayat Su, tüm dünyada merakla beklenen ‘Karlar Ülkesi 2’nin vizyona girişini kutlamak için çok sevilen maskot şişelerini yeniledi. Raflarda yerini alan yeni maskot şişelerdeki Karlar Ülkesi karakterleri ve macera, su içerken eğlenmek isteyen çocukları bekliyor.

 

Hayat Su, tüm zamanların en çok izlenen animasyon filminin devamı olan ‘Karlar Ülkesi 2’nin vizyona girişini kutlamak için film karakterlerini taşıyan maskot şişelerini yeniledi. Çocukların çok sevdiği Hayat Su maskot şişelerindeki Karlar Ülkesi 2 karakterleri Elsa, Anna ve Olaf, yenilenen yüzleriyle çocuklarla buluşmayı bekliyor.

 

Hayat Su çocukların su içerken eğlenmelerini amaçlıyor

 

Hayat Su, Türkiye’de 3-6 yaş aralığındaki çocukların günlük içmesi gereken su miktarının sadece 3’te 1’ini içtiği gerçeğinden hareketle; su tüketimi konusunda farkındalık yaratma ve sağlıklı su tüketimini teşvik etme misyonuyla birçok proje gerçekleştiriyor. Bu bakış açısıyla, Disney iş birliğiyle en çok izlenen karakterlerden yola çıkarak maskot şişeler tasarlayan Hayat Su, çocukların su içme alışkanlığı kazanmalarını kolaylaştırmayı ve su içerken eğlenmelerini amaçlıyor. Özellikle çocuk gelişimi için büyük önem taşıyan mineralli yapısıyla Hayat Su, sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri