Elif’in Düşleri Tepe Nautilus’ta

21 Haziran 2019 Cuma

Tepe Nautilus, 21-22-23 Haziran tarihlerinde sevilen çizgi film karakterlerinden Elif’in Düşleri’ni eğlenceli oyunlarla minik ziyaretçileriyle buluşturuyor.

elifin-dusleri-tepe-nautilusta

Çocukların yaz tatili Tepe Nautilus’ta daha eğlenceli geçiyor. Tepe Nautilus, 21-22-23 Haziran tarihlerinde minik ziyaretçilerini, TRT Çocuk ekranlarının sevilen çizgi filmi Elif’in Düşleri ile eğlenerek öğrenmeye davet ediyor.


Meyveleri çok seven, düşlerinde meyve ve sebzelerle konuşan ve her gün manav dedesini ziyaret eden Elif’in macerasını anlatan Elif’in Düşleri’nde, minik ziyaretçiler birbirinden eğlenceli şarkı ve oyunlarla eğlenirken aynı zamanda meyve ve sebzelerin de faydalarını öğreniyor.


Tepe Nautilus, 21-22-23 Haziran günlerinde, günde 3 seans olarak 13.00 – 15.00 – 17.00 saatlerinde ücretsiz olarak gerçekleşecek Elif’in Düşleri oyununa tüm minik ziyaretçilerini bekliyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri