Elif’in Düşleri Bilkent Center’a geliyor

TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan “Elif’in Düşleri” isimli çizgi filmin kahramanı sömestr tatilinin ilk günlerinde Bilkent Center’ın minik ziyaretçileriyle buluşacak

Elif’in Düşleri Bilkent Center’a geliyor

Yenilenen ve arasına birçok ulusal markayı dahil eden Bilkent Center yarıyıl karnesi alacak çocuklar için keyifli bir etkinlik hazırladı. Çocukların TRT ekranlarında ilgiyle takip ettiği ve en sevdiği çizgi film karakterlerinden Elif’in Düşleri, 19 - 20 - 21 Ocak günlerinde Bilkent Center’ın minik ziyaretçileri ile bir araya gelecek.

 

Karnesini getirene sürpriz hediye

Hayal dünyasında meyve-sebzelerle konuşup, onlarla oyunlar oynayarak çocukların meyve-sebzeleri tanıyıp faydalarını eğlenerek öğrenmelerini sağlayan “Elif’in Düşleri” isimli çizgi filmin müzikal tadındaki bu gösterisi çocukları bir yandan eğitirken diğer yandan da eğlendiriyor. Üç gün boyunca 14:00 - 15:00 - 16:00 saatleri olmak üzere üç farklı seansta gerçekleşecek etkinliklerde yarıyıl tatilini Ankara’da geçirecek çocuklar keyifli anlar yaşayacak. Tamamen ücretsiz olan etkinlikte ayrıca karnesini Bilkent Center'a getiren çocuklara sürpriz hediyeler verilecek.