Eğlence zili Park Adana’da çalıyor

19 Ocak 2018 Cuma

Adana ve Çukurova’nın buluşma noktası olan Park Adana AVM, yarıyıl tatilinde de bir birinden eğitici ve eğlence dolu içeriklerle planlanmış etkinlik serileriyle çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak

eglence-zili-park-adanada-caliyor

Tatil boyunca her gün ilgi çekici etkinliklere ev sahipliği yapacak Park Adana AVM’de gerçekleştirilecek olan atölyeler ve gösteriler, çocukları sadece eğlendirmekle kalmayacak; eğitici ve öğretici aktivitelerle minikler, kaliteli zaman geçirmenin de keyfine varacak.

 

Çocukların olağanüstü hayal güçlerini el becerileriyle destekleyecek olan “Kapla Etkinliği” yaşıtlarıyla birlikte doyasıya eğlenme fırsatı sunacak. Kapla Etkinliği Park Adana AVM’de 9 gün boyunca 20-28 Ocak günleri arasında  14.00 – 19.00 saatlerinde düzenlenecek.

 

Sömestir süresince çocukları her gün keyifli etkinliklerle misafir edecek olan Park Adana’da sanatsal aktivitelere de yer verilecek. 29-30 Ocak gününde 14.00 ve 17.00 saatlerinde iki seansta “3 küçük sevimli palyaço tiyatrosu” ile minikler dijital dünyanın oyunlarından sıyrılıp sosyalleşip sanatla buluşacak.

 

Özel konseptlerle derlenmiş renkli atölyelere de ev sahipliği yapacak Park Adana AVM’de 31 Ocak -1 Şubat tarihlerinde  “Dans ve Ritim Atölyesi” 14.00 ile 18.00 saatleri arasında, 2-3-4 Şubat “Minik Ressamlar” atölyesi saat 14.00 -19.00 arasında düzenlenecek. Park Adana AVM’de gerçekleşecek tüm etkinliklere katılım ücretsiz olacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri