Ege'nin en büyük outleti bu sezonda yeni bir ilke imza atıyor

Anadolu Ateşi Dans Okulları Ege'nin en büyük outlet'i Westpark Outlet'te açılıyor

Ege'nin en büyük outleti bu sezonda yeni bir ilke imza atıyor

Tankar Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen, Ege’nin En Büyük Outlet’i Westpark Outlet bu sezonda da yeni bir ilke imza atıyor!


Yaptığı etkinlikler ve kampanyalarla adından sıkça söz ettiren, hesaplı alışveriş, yeme-içme, eğlence ve aktiviteyi tek bir çatı altında toplayan Westpark Outlet’ te, dünyanın sayılı dans grupları arasında önemli bir yeri olan ve Türkiye’yi dünyaya tanıtan, Mustafa Erdoğan yönetmenliğindeki Anadolu Ateşi İzmir Akademisi açılıyor.
Kendi uzman koreograf ve eğitmen kadrosuyla oluşturduğu dans okulu, 5 Ekim 2019 tarihi itibariyle Westpark Outlet’te öğrencileriyle buluşacak. Kayıtlarına daha yeni başlanan ve ilk günden tahminlerin çok üzerinde başvuru alan Anadolu Ateşi İzmir Okulu, 4 yaştan başlayarak her yaşa yönelik eğitim verecek. BKM’ nin de işbirliğiyle bu okulda sadece dans ve müzik değil, tiyatro bölümü de yer alacak.
Anadolu Ateşi Dans Okulu 12-13 Ekim’de profesyonel dansçı seçmeleri yapıp İzmirli dansçıları da kendi bünyesine katacak, bu şehrin geç kalınmış tüm sanat gereksinimini karşılayacak. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için 0(533)813 04 16 no.lu telefon numarası aranabilir veya www.anadoluatesi.com web sitesinden bilgi alınabilir.