Edirneli annelere özel 2. mağaza

Her geçen gün mağazalarına bir yenisini daha ekleyen ebebek, Türkiye’nin dört bir yanındaki bebeveynlere bilgiyle dokunmaya devam ediyor. Yatırımlarını hız kesmeden sürdüren marka; yeni mağazasını Edirne Kipa AVM’de açtı

Edirneli annelere özel 2. mağaza

Bebeklerin günün her anında rahat ve huzurlu hissetmelerini sağlayacak uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri bebeveynlerle buluşturan bebek ürünleri perakendecisi, 10 Ekim Perşembe günü Edirne’deki 2. mağazasını açtı. Anne ilgisi uzman bilgisi sloganıyla birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren ve Bebekoloji Buluşmaları ile Türkiye’yi karış karış gezerek ebeveynleri alanında uzman isimlerle buluşturan marka, her geçen gün sayısını arttırdığı fiziki mağazalarıyla da hedef kitlesinin ihtiyaçlarına en pratik ve hızlı çözümleri sunuyor.

52 ildeki 150 mağazalık geniş satış ağıyla anne babaların daima yanında olmayı hedefleyen ebebek markasının Genel Müdürü Sn. Halil Erdoğmuş, “müşteri deneyimini uçtan uca ele alarak ebeveynlerimize dokunabildiğimiz her noktada kendimizi aileden biriymiş gibi hissediyor ve onların tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplamaya özen gösteriyoruz.” dedi.