Edenred’den şirketlere yılbaşı için kurumsal hediye kampanyası

Edenred’den şirketlere yılbaşı için kurumsal hediye kampanyası

Edenred, yılbaşı kampanyası kapsamında 15 Kasım 2020 ile 15 Ocak 2021 tarihleri arasında hediye çeki alımı yapan şirketlere yüzde 10’a varan kazanç sunuyor

Kurumsal ödeme çözümleri sektörünün öncü markası Edenred, şirketlere yeni bir yıla girerken çalışanları, iş ortakları, bayileri için pandemi şartlarına uygun temassız, güvenli ve pratik hediye alternatifleri sunuyor. Edenred’in yılbaşı kampanyası kapsamında 15 Kasım 2020 ile 15 Ocak 2021 tarihleri arasında hediye çeki alımı yapan şirketler kendileri de yüzde 10’a varan hediye kazanıyor. En önemlisi ise şirketler, gıdadan giyime, kozmetikten teknolojiye kadar geniş bir perspektifte çalışanlarının tercihlerine göre hediyelerini seçme özgürlüğü sağlıyor.

Kurumsal ödeme çözümleri sektörünün öncüsü Edenred, teşvik ve ödüllendirme kategorisindeki ürün ailesi Ticket Compliments ile şirketlere ve çalışanlara yılbaşında da pek çok farklı kategoride hediye seçeneği sunuyor. Edenred’in yılbaşı özel kampanyası kapsamında 15 Kasım 2020 ile 15 Ocak 2021 tarihleri arasında hediye çeki alımı yapan şirketler bir yandan hediye kazanırken, bir yandan da çalışanlarına ve paydaşlarına gıdadan teknolojiye kadar pek çok farklı kategoride hediye seçeneği sunarak onları mutlu ediyor. Böylelikle şirketler çalışanların bağlılığını ve motivasyonunu yükseltirken kendileri de yılbaşında farklı markalarla anlaşmak, hediye temin etmek ve dağıtmak gibi operasyonel yük getiren süreçlerden ve bu süreçlerin maliyetinden kurtuluyor, üstelik kampanya dahilinde yüzde 10’a varan kazanç sağlıyor.

1000 TL’lik Ticket Compliments Fashion Hediye Çeki’ne 100 TL hediye

Edenred’in şirketlere sunduğu teşvik ve ödüllendirme çözümlerinden biri olan Ticket Compliments Fashion Hediye Çeki, çalışanlara Türkiye genelinde 400’e yakın mağazada, 17 markanın giyim, aksesuar ve ayakkabı kategorisinden alışveriş imkanı sunuyor. Şirketler ise her 1.000 TL’lik hediye çeki alımında 100 TL’lik hediye çeki kazanıyor.

1000 TL’lik Ticket Compliments Universal Hediye Çeki’ne 50 TL hediye

Elektronik ürünler, mutfak gereçleri, dekorasyon ürünleri, kozmetik, küçük ev aletleri, mücevherat ve güneş gözlüğü gibi pek çok farklı kategoride 15 markanın 2.000’i aşkın mağazasından özgürce seçim yapma fırsatı sunan Ticket Compliments Universal Hediye Çeki ise şirketlere her 1.000 TL’lik alımda 50 TL’lik hediye çeki kazandırıyor.

Marketlerde de özgürce alışveriş imkanı

Edenred’in Ticket Compliments ailesi üyelerinden Ticket Market Kartı, çalışanlara anlaşmalı üye marketlerde özgürce alışveriş yapma ve QR kod ile temassız ödeme imkanı tanırken, şirketlere ise her 1.000 TL’lik kart alımında 50 TL’lik artı yükleme kazandırıyor.

Edenred’in yine market kategorisinde sunduğu kurumsal çözümler arasında yer alan Money Club Pro Kart ile Migros, MigrosJet, 5M Migros, Migros Sanal Market ve Macrocenter’den; CarrefourSA Kurumsal Hediye Kart ile de CarrefourSA marketleri ve carrefoursa.com.tr adresinden ister markete giderek ister online olarak alışveriş yapmak mümkün.

Ticket Market Kartı, Ticket Compliments Fashion Hediye Çeki ve Ticket Compliments Universal Hediye Çeki’nin geçerli olduğu en yakın mağazaların listesine MyEdenred uygulaması ya da edenred.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor.