Ecocold soğuk zincirin kırılmaması için mücadele ediyor

19 Haziran 2019 Çarşamba

Evinize götürüp bir an evvel buzdolabınıza veya derin dondurucularınıza yerleştirdiğiniz bu ürünlerin hangi şartlarda satın aldığınız noktalara geldiğini hiç düşündünüz mü?

ecocold-soguk-zincirin-kirilmamasi-icin-mucadele-ediyor

Sürekli değişen dünyada değişmeyen az sayıda gereklilikten birisi de soğuk zincirin kırılmaması gerektiğidir. Donuk ürünlerin çözülmeden taşınabilmesi ve muhafaza edilebilmesi, tüketiciye soğuk ürünlerin sunulabilmesi ve en önemlisi ürünlerin taze olarak sağlıklı bir şekilde tüketicilere ulaştırılması soğuk zincirin ana fonksiyonudur.

 

Gıda Güvenliği hepimiz için çok önemli ve bir o kadar da hassas bir konu; ürünlerin fiziksel, duyusal, kimyasal yapılarının bozulmaması için soğuk zincirin üretimden tüketime kadar tüm aşamalarda korunması ve tüm operasyonun hijyenik şartlarda yapılması ayrı bir uzmanlık gerektiriyor. Ecocold insana değer verme bilinci ile kendi payına düşen kısımda ürünlerin tazeliği ve güvenlik şartları korumayı birincil görevi olarak belirlemiştir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri