ECE Türkiye’de yönetim değişikliği

09 Haziran 2017 Cuma

AVM alanında Avrupa sektör lideri ECE Türkiye’de yönetim değişikliği gerçekleşti. Yönetim Kurulu üyeleri olarak atanan Pınar Yalçınkaya Hacaoğlu CEO, Nuri Şapkacı ise CFO görevini üstlenecek

ece-turkiyede-yonetim-degisikligi

Alışveriş merkezleri alanında Avrupa sektör lideri olan ECE, Türkiye’deki yönetim değişikliği hakkında açıklama yaptı. 1 Temmuz 2017 tarihinden itibaren geçerli olacak yeni yapılanmaya göre, Yönetim Kurulu Üyesi ve ECE Türkiye Genel Müdürü olarak atanan Pınar Yalçınkaya Hacaoğlu, CEO görevini üstlenecek ve 17 yıldır görev yapmakta olduğu ECE’den ayrılarak kariyerine yurtdışında devam etme kararı alan Andreas Hohlmann’ın yerine geçecek.  Yönetim Kurulu Üyesi ve ECE Türkiye Genel Müdürü olarak atanan Nuri Şapkacı ise CFO görevini üstlenecek.

 

ECE Projekt Management CEO’su Alexander Otto: “ECE Türkiye’nin yönetimini, başarılarını geçtiğimiz yıllar içerisinde ulaştıkları sonuçlarla kanıtlamış ve yeni yapılanmamızda CEO görevini üstlenecek olan Pınar Yalçınkaya Hacaoğlu ile CFO görevini üstlenecek olan Nuri Şapkacı’ya teslim etmekten mutluluk duyuyorum. ECE’nin Türkiye’deki lider konumunu güçlendireceğine, gelecekte de büyümeye devam edeceğine olan inancım sonsuz. Bugüne kadar gerek sunduğumuz hizmetlerle gerekse kendi yapmış olduğumuz yatırımlarla sağladığımız başarı, gelecekte de aynı kararlılık ve Türkiye’ye bağlılıkla devam edecek.” dedi.

 

ECE Türkiye’de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Pınar Yalçınkaya Hacaoğlu, ECE Türkiye’ye 2006 yılında katıldı. Yalçınkaya Hacaoğlu’nun alışveriş merkezi sektöründe 18 yılı aşkın tecrübesi bulunuyor. ECE Türkiye’de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan ve 2006 yılında şirkete katılan Nuri Şapkacı, farklı sektörlerdeki 23 yılı aşkın tecrübesinin yanı sıra,  AYD (Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği) Başkan Yardımcılığı görevini de sürdürüyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri