Ebru Şallı kadınları Eskişehir’de forma soktu

13 Mart 2019 Çarşamba

Ünlü model ve pilates uzmanı Ebru Şallı, Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Eskişehir’in alışveriş ve yaşam merkezi Espark’ta düzenlenen söyleşiye katıldı

ebru-salli-kadinlari-eskisehirde-forma-soktu

Ebru Şallı, Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte Eskişehirliler tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

 

Eskişehirli hanımlara sahnede pilates yaptıran Şallı: “Hareket edin, hareket berekettir. Evde en küçük bir hareket size faydalı olur. 80 yaşında birinin pilatesle boyunun 2 santimetre uzadığına şahit oldum.” dedi.

 

Avakadonun mucize bir meyve olduğunu söyleyen Ebru Şallı: “Avakadoyu hem yiyin hem de yüzünüze sürün. Avakadonun nimetlerinden yararlanın.” diyerek sağlıklı beslenme sırları verdi.

 

Kendisine gelen tüm soruları içtenlikle yanıtlayan Ebru Şallı’ya bir hayranı: “Evlilik size çok yakışıyor, artık evlenin.” deyince ünlü model: “Yakında.” diyerek evlilik müjdesi verdi.

 

İki erkek çocuğu sahibi olan Ebru Şallı: “Çocukları çok seviyorum, yaşam enerjimi onlara borçluyum. Zamanım olsa 5 çocuk yaparım. Ama bir kızım olmasını istiyorum.” deyince alkış yağmuruna tutuldu.

 

Etkinlik alanını dolduran kalabalık Şallı ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Espark misafirleriyle tek tek ilgilenen Şallı, herkesle selfie çektirdi.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri