ebebek yeni mağazasını Maltepe Park AVM’de açtı

Sunduğu geniş ürün yelpazesi ile anne bebeklerin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında sunan ebebek; yeni mağaza yatırımını İstanbul Maltepe Park AVM’de gerçekleştirdi

ebebek yeni mağazasını Maltepe Park AVM’de açtı

Anne ilgisi uzman bilgisi ile bebeveynlere hizmet veren ebebek, hız kesmeden büyüme trendine devam ediyor. İstanbul Maltepe Park AVM mağazasının açılışını gerçekleştiren marka, 2020 yılına kadar mağaza sayısını 150’nin üzerine çıkarmayı hedefliyor.

 

Geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen 900 metrekarelik yeni mağazasıyla mağaza sayısını; 36’sı İstanbul’da olmak üzere, toplam da 134’e çıkaran ebebek, İstanbul Maltepe Park’ta bebek araç gereçten gıdaya, oyuncaktan tekstile kadar birbirinden farklı ürün gruplarında geniş seçenekler yer alıyor. Üstelik 28 Şubat’a kadar her gün farklı ürün gruplarında yüzde 28 indirim bulunuyor.

 

Bebek ve çocuklar için düzenlediği sosyal aktiviteler ile bebekli ailelerin uğrak mekânlarından biri olarak aday gösterilen AVM’de anne babalarla buluşan ebebek, annelerin en hassas sürecinde onlara yol arkadaşı olmaya devam ediyor.