ebebek Bursa’daki 9'ncu, Gemlik’teki ilk mağazası açtı

2001 yılından itibaren anne-babalara ve anne baba adaylarına hizmet vermeye devam eden ebebek, Bursa’daki 9. mağazasını ebeveynlerle buluşturdu

ebebek Bursa’daki 9'ncu, Gemlik’teki ilk mağazası açtı

Bebeklerin günün her anında rahat ve mutlu hissetmelerini sağlayacak uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri ebeveynlerle buluşturan bebek ürünleri perakendecisi, Gemlik’teki ilk ebebek mağazasını açtı. Anne ilgisi uzman bilgisi sloganıyla birçok sosyal sorumluluk projesinin içerisinde yer alan ve Bebekoloji felsefesi ile ebeveynleri alanında uzman isimlerle buluşturan marka, her geçen gün sayısını arttırdığı fiziki mağazalarıyla ve ebebek.com internet satış sitesiyle hedef kitlesinin ihtiyaçlarına en pratik ve hızlı çözümleri sunuyor.

Bursa Gemlik’teki ilk ebebek mağazası olma özelliği taşıyan ebebek mağazasında; bebek araç gereçlerinden gıdaya, oyuncaktan tekstile kadar birbirinden farklı ürün gruplarında geniş seçenekler yer alıyor. Kaliteli ürünlerden oluşan ürün yelpazesini ebeveynlerin tercihlerine ve kullanım frekanslarına göre belirleyen marka, yeni mağazası ile Türkiye çapındaki mağaza sayısını da 183’e çıkarmış oldu.