Düşler Sahnesi’nde perdeler yaz boyu açık olacak

Ramazan sonrası zengin içerikli aktiviteler sıcak yaz günlerinde çocuklara farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Minikler birbirinden renkli etkinlikler sayesinde yaz tatili boyunca ANKAmall’da eğlenecek

Düşler Sahnesi’nde perdeler yaz boyu açık olacak

ANKAmall’da 18 Haziran’da başlayan eğlenceler Temmuz ayında da doludizgin devam ediyor.  2,3 ve 9,10 Temmuz günlerinde “Masal Sandığı” etkinliğinde soluklanmaya fırsat bulamayan çocuklar bu kez de Çizmeli Kedi ile eğlenceye devam ediyorlar. 16,17 Temmuz’da gerçekleşecek etkinlik, 23,24 Temmuz günlerinde de tekrarlayacak. Minikler, Çizmeli Kedi ile hayal dünyalarının en güzel eserlerinden biriyle doyasıya eğlenecek.


Ziyaretçiler, 30, 31 Temmuz günlerinde sadece çocuklar değil, yetişkinler için de müthiş bir gösteri olan pandomim gösterisi “Konuşmayan Dilin Öyküleri “ ile keyifli vakit geçirerek yaz aylarının en sıcak ayına da böyle veda edecek.


Temmuz ayını takip eden Ağustos ve Eylül aylarında da eğlenceli gösteriler sürecek. Hafta sonları yapılacak etkinlikler sırasıyla Kırmızı Başlıklı Kız, Keloğlan Veziroğlan ve Çizmeli Kedi çocukların eğlenceli bir yaz geçirip enerji depolamalarına ve okul dönemine hazır bir şekilde başlamalarına katkı sağlayacak. Saat 12.00 de başlayan etkinlikler ücretsiz olarak tüm ziyaretçilerin katılımına açık olacak.