Dünyanın en büyük gastronomi merkezi Temmuz'da İstanbul'da

02 Mayıs 2016 Pazartesi

29 Temmuz’da faaliyete girecek olan gastronomi, eğlence ve kültür merkezi Watergarden İstanbul, kiracıları için ilk kez kapılarını açtı

dunyanin-en-buyuk-gastronomi-merkezi-temmuzda-istanbulda

Ziylan Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen, dünyanın en büyük gastronomi, eğlence ve kültür merkezi Watergarden İstanbul, 29 Temmuz’da kapılarını açmaya hazırlanıyor. Kompleksin içinde yer alan, Türkiye’nin önde gelen markalarının temsilcileri, düzenlenen ilk kahvaltıda bir araya geldi, açılışa hazırlanan Watergarden İstanbul’u ziyaret etti.

 

Buluşmaya ünlü isimler de katıldı
Buluşmaya; Mehmet Ziylan, Fuat Akça, Aykut Büyükekşi, Cihan Kamer, Muzaffer Yıldırım, Mert Fırat, Abdullah Kavukçu, Engin Mepa, Abdullah Burnaz, İlhan Günay, Cüneyt Asan, İzzet Çapa, Ercüment Alptekin gibi iş ve sanat dünyasından isimler katıldı.


Watergarden İstanbul hakkında marka temsilcilerine bilgi veren Ziylan Gayrimenkul Genel Müdürü Mehmet Mutlu: “Yaklaşık 11 ay önce, 1 Haziran 2015 tarihinde burada temel atmıştık. Bugün artık dekorasyon için yer teslimi yapabilecek aşamaya geldik. İstanbul’un ve Türkiye’nin şehre ve ülkeye değer katan böyle projelere ihtiyacı var. Watergarden İstanbul da bu projelerden biri olacak. Hedefimiz ve iddiamız bu. Projemize ve ülkemize güveniyoruz.” dedi.


2016 yazında sürprizlerle hizmete açılacak
Watergarden İstanbul Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, marka temsilcilerine seslenerek: “Bugün Watergarden bünyesinde yer alan tüm markaların temsilcileriyle buluşmak ve ilk kahvaltıyı birlikte yapmak hepimiz için heyecan verici. Watergarden’la Türkiye’de hatta dünyada bir ilki gerçekleştirmek hepimiz ve ülkemiz adına büyük bir gurur. 2016 yazında sürprizlerimizle karşınızda olacağız.” dedi. Tolga Alişoğlu, Ayhan Sicimoğlu ve Mergen Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Erman’la yaptığı sohbetle, davetlilere Watergarden hakkında detaylı bilgi verdi. Davetliler, Watergarden’ın sürprizleri hakkında özel hazırlanan filmi de birlikte izledi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri